Aktualności

03 Sep 2018 Aftermovie Ostróda 2018

Gorąco zachęcamy do obejrzenia "Aftermovie Ostróda 2018"  >>więcej

28 Jul 2018 Koncert Samanthy Fox odwołany

Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od Organizatora dzisiejszy koncert Samanthy Fox zostaje odwołany. Zaistniała sytuacja spowodowana jest strajkiem pracowników jednej z linii lotniczych. Jak dowiadujemy się z oświadczenia managera Gwiazdy, pasażerowie zostali wpuszczeni na pokład po czym otrzymali komunikat, że muszą opuścić samolot. Samantha Fox wraz z ekipą spędziła całą noc na lotnisku w oczekiwaniu na wylot. Niestety bezskutecznie... Mimo tej przykrej informacji nie opuszcza nas duch dobrej, festiwalowej zabawy. Przypominamy, że na scenie wystąpi dziś blisko pięćdziesięciu Artystów! Odbędzie się gorąco wyczekiwany Koncert Debiutów, Premier oraz koncert Mandaryny. Życzymy przyjemnych wrażeń. Organizator/World Media

03 Jul 2018 Akredytacja dla Mediów

Uprzejmie prosimy w sprawie akredytacji o wysłanie zgłoszenia na adres biuroprasowe@worldmedia.pl 

02 Jul 2018 Darmowe wejściówki dla dzieci i niespełnosprawnych

Uprzejmie informujemy, że dzieci do lat 7 wchodzą za darmo oraz osoby z grupą wchodzą za darmo po okazaniu dokumentu stwierdzającego o grupie niepełnosprawności. Gorąco zapraszamy!

08 Jun 2018 Sławomir nie zaprasza

Sławomir WZYWA do przybycia na XXIII Festiwal Muzyki Tanecznej do Ostródy!

08 Jun 2018 KONCERT DEBIUTÓW - 28 lipca 2018!

Prezentujemy listę debiutantów, którzy wystąpią podczas XXIII Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie! Kibicujemy, trzymamy kciuki i nie możemy się doczekać występów!

27 Maj 2018 Vip Zone ....

Już 27-28 lipca 2018 r. zapraszamy do Strefy VIPna gorącą imprezę tego lata Best Summer Party Szczegóły wydarzenia oraz bilety dostępne na fanpagu Ostróda VIP Zone przez opcję „Kup teraz” . Strefa VIP otwarta w godz.18.00-3.00
*wstęp tylko dla osób pełnoletnich

27 Maj 2018 Festiwal już za kilka miesięcy

Cały świat żyje dziś ślubem pary królewskiej. My podziwiamy suknię ślubną panny młodej .A przy okazji mamy pytanie! Które przeboje disco polo chcielibyście usłyszeć na własnym weselu? A może pochwalicie się, jakie hity już królowały podczas Waszej imprezy ślubnej?

27 Maj 2018 Zenek Martyniuk to prawdziwy fenomen wśród artystów

Zenek Martyniuk to prawdziwy fenomen wśród artystów. Kochają go wszyscy - nawet osoby, które na co dzień nie słuchają disco polo, albo wręcz otwarcie mówią o tym jak naszego gatunku nie lubią. Największemu "szkalownikowi" muzyki chodnikowej mięknie serce, gdy słyszy "pa rapa pa ra pa pa", a nóżka zaczyna sama nieświadomie drgać w rytm piosenki. Jeżeli muzyka łagodzi obyczaje, to Akcent Polska jest wręcz książkowym przykładem na autentyczność tego powiedzenia.  


Dane kontaktowe

Miejsce imprezy:
ul.1 Dywizji (Czerwone Koszary)
Ostróda 14-100
Zobacz na mapie

(22) 827 29 30

INFORMACJE
Regulamin Festiwalu
Polityka Prywatności
Regulamin Strefy VIP
Regulamin sprzedaży biletów do strefy VIP
Formularz

Wysyłając wiadomość akceptujesz politykę przetwarzania danych osobowych.