Aktualności

18 Maj 2023

18 Maj 2023 TEST AKTU

TEST AKTU

10 Jun 2019 Young Stage została zamknięta!!

Lista artystów na Young Stage została zamknięta!! Oto artyści, którzy zostali wybrani i wystąpią 27 lipca w Olsztynie! Artystom gratulujemy i zapraszamy wszystkich na największą imprezę muzyki tanecznej w Polsce!! 

10 Jun 2019 Baby Full!!

Nasz festiwal to także rodzinne wydarzenie, dlatego oprócz Bayer Full na Olsztyńskiej scenie pojawi się osobno młodszy skład rodziny. Zapraszamy 27 lipca

10 Jun 2019 OLSZTYN VIP ZONE

10 Jun 2019 Znani z ognistego temperamentu i niezwykłej przebojowości POWER PLAY

"Znani z ognistego temperamentu i niezwykłej przebojowości [...]gdy tylko pojawią się na scenie [...] nogi same rwą się do tańca." I tak właśnie będzie 27 lipca w Olsztynie. Gorąco zapraszamy na największą imprezę muzyki tanecznej w Polsce.

10 Jun 2019 Classic Zespół z wieloletnią tradycją i rzeszą fanów zawita w Olsztynie

Zespół z wieloletnią tradycją i rzeszą fanów zawita w Olsztynie by zagrać dla Was swoje największe przeboje, które na YouTube osiągają milionowe wyświetlenia.  Już 27 lipca będziecie mieli okazję zobaczyć i posłuchać największych zespołów Disco Polo.

10 Jun 2019 Rumuński zespół Morandi

Rumuński zespół Morandi jako główna gwiazda Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Olsztynie!! Twórcy Angels oraz najnowszej wersji Kalinka wystąpią 27 lipca u nas na scenie . Kto czeka na nasze gwiazdy wieczoru ?

10 Jun 2019 Miło Nam poinformować, że Miły Pan wystąpi w Olsztynie

Jak Miło Nam poinformować, że Miły Pan wystąpi w Olsztynie na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej!!! Młody artysta, pojawił się kilka miesięcy temu a już jego „Królowa” podbiła serca fanów disco polo. Właśnie za ten singiel Piotr Kołaczyński został nagrodzony platynową płytą. Już nie możemy się doczekać, a Wy

18 Mar 2019 Oświadczenie Organizatora Festiwalu Muzyki Tanecznej

Warszawa, 11.03.2019 r.

Oświadczenie Organizatora Festiwalu Muzyki Tanecznej

Z ogromnym sentymentem wspominamy wszystkie dwadzieścia trzy(!) edycje Festiwalu Muzyki Tanecznej, które odbyły się w jednym z najpiękniejszych i najbardziej urokliwych miast, jakim jest Ostróda. W tym miejscu pragniemy podziękować przede wszystkim mieszkańcom, którzy przez lata tak wspaniale gościli miliony festiwalowiczów z całej Polski i zagranicy.

W związku nieprawdziwymi informacjami, jakie pojawiały się w mediach, pragniemy wyja-śnić zaistniałą i niezmiernie przykrą dla nas sytuację, która zmusiła nas do przeniesienia Festiwalu z Ostródy do Olsztyna. Od wielu miesięcy staraliśmy się uzyskać zgodę na organizację Festiwalu w Ostródzie oraz ustalić choćby wstępne założenia odnośnie współpracy. W tym roku wyjątkowo dłu-go nie otrzymywaliśmy tej zgody i nie wiedzieliśmy czy Burmistrz celowo zwleka z odpowiedzią, czy po prostu nie wykonuje należycie swoich obowiązków. Przyjęcie tak nieprzychylnej postawy przejawiło się również w niespełnieniu obietnic, jakie pojawiały się na fali sukcesu poprzednich edycji Festiwalu. Wówczas byliśmy zapewnieni, że w związku z rozwojem, liczebnością i dynamiką imprezy otrzymamy nowy, większy teren, lepiej uwarunkowany pod kątem organizacji tego typu wydarzenia. Było to spójne z naszą wizją i stanowiło naturalną konsekwencję dla rozwoju Festiwa-lu. Jak się jednak łatwo domyślić, żadne z tych zapewnień nie zostało zrealizowane.

W związku z bardzo ograniczonym kontaktem ze strony Burmistrza, oraz brakiem informacji i porozumienia w kluczowych kwestiach, byliśmy zmuszeni do szukania innych rozwiązań. Gdyby-śmy nie podjęli takich działań Festiwal mógłby się w ogóle nie odbyć. Udało nam się nawiązać współpracę z Miastem Olsztyn, którego władze od razu podjęły temat i chętnie nawiązały współ-pracę. Nie bez znaczenia jest długa tradycja Festiwalu, rozpoznawalność marki, a co za tym idzie duży impakt promocyjny, wizerunkowy i turystyczny dla miasta.

Dziękujemy Ostródzie na wspólnie spędzone festiwalowe lata, a wszystkich fanów muzyki tanecznej, disco i disco polo zapraszamy do udziału w nowej, historycznej i przełomowej odsłonie Festiwalu Muzyku Tanecznej w Olsztynie!


Z poważaniem,
Organizatorzy Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej
World Media Sp z o.o.


Dane kontaktowe

Miejsce imprezy:
Lotnisko Olsztyn - Dajtki
Sielska 34, 10-802 Olsztyn Zobacz na mapie

(22) 827 29 30

INFORMACJE
Regulamin Festiwalu
Polityka Prywatności
Regulamin Strefy VIP
Regulamin sprzedaży biletów do strefy VIP
Formularz

Wysyłając wiadomość akceptujesz politykę przetwarzania danych osobowych.